نیوفان

قیمت پنجره دوجداره upvc - نیوفان

 

قیمت پنجره دوجداره upvc
قیمت های ذکر شده در مقالات موجود در اینترنت با ابعاد فرضی می باشد.  جهت برآورد دقیق پروژه خود می توانید با کارشناسان شرکت TORSER  تماس حاصل  فرمایید
قیمت پنجره دوجداره upvc را نمی توان بدون دانستن ابعاد پنجره و تعداد بازشو های آن بطور دقیق محاسبه کرد چرا که قیمت پنجره دوجداره به میزان پروفیل مصرفی بر اساس متر طول و مقدار و نوع شیشه دو جداره بر اساس متر مریع و تعداد بازشوها و نوع و جنس یراق آلات آن بستگی دارد. برای  بررسی  و محاسبه قیمت انواع پنجره دو جداره با ابعاد مختلف ، عوامل تاثیر گذار   مختلی وجود دارد.
در درجه اول ابعاد باید بر اساس میلیمتر عنوان شوند ، زیرا هر میلیمتر  روی قیمت پنجره دوجداره تاثیر گذار خواهد بود.
نوع فریم پروفیل مصرفی که ممکن است بازسازی یا نوسازی باشد ، بایستی مشخص شود. زیرا فریم پروفیل مصرفی برای تعویض یک پنجره که قبلا از نوع آلومینیوم ،آهن و یا هر جنس دیگری بوده با فریم پروفیل مصرفی برای ساخت پنجره برای ساختمانی که در حال ساخت می باشد، متفاوت است که در اصطلاح پروفیل مصرفی که برای تعویض استفاده می شود را فریم بازسازی و فریم پروفیل نوع دوم را فریم نوسازی می گویند.
همچنین جنس پروفیل های مصرفی هم در تعیین قیمت پنجره دوجداره موثر است ، امروزه در بازار ، پروفیل هایی با کیفیت پایین و قیمت ارزان فراوان است ، که در دراز مدت پنجره های ساخته شده با این پروفیل ها ، بازدهی بسیار پایینی خواهند داشت.

پروفیل های کامپوزیتی UPVC/ آلومینیوم سری ایده آل ۲٫۰
نیاز و شرایط بازار این واحد را بر آن داشت تا پنجره ای حاصل از تلفیق پنجره های قدیمی و با دوام بالای آلومینیوم و تکنولوژی به روز upvc طراحی کند که این پنجره ها در واقع تشکیل شده از دو قسمت که به ترتیب به هم مونتاژ شده است ، قسمت اول پنجره upvc که از لحاظ مصرف انرژی در بالاترین رده پنجره های موجود در بازار می باشد و قسمت دوم یک کاور آلومینیوم می باشد که در بیرون پنجره مونتاژ می شود و در واقع نمای بیرونی پنجره را به یک پنجره آلومینیوم تبدیل می نماید که قابلیت رنگ پذیری ، عمر طولانی و زیبایی بصری آلومینیوم در واقع بالاترین سطح کیفی برای خارج پنجره می باشد و در مقابل شرایط جوی حاکم بر ایران بهترین گزینه تمامی معماران است .

لذا با در نظر گرفتن شرایط بالا پنجره های کامپوزیت یو پی وی سی / آلومینیوم از لحاظ کیفیت / مقاومت / نگهداری رنگ و ساختار زیبا و منحصر به فردی را ایجاد می کند و نتیجه ای چهاربرابر نسبت به هر کدام از اجزاء بالا در برابر صدا و مصرف انرژی ایجاد می کند .
شرکت های IDEAL  و Torser  برای اولین بار در ایران ، اقدام به ثبت سفارش اینترنتی و فروش پنجره دوجداره نموده اند.

  نور کافی و انعکاس آن در محیط خانه روحیه افراد خانه را تغییر می‌دهد و نشاط و صمیمیت را بیشتر می‌کند. با توجه به عدم وجود پنجره‌های فیزیکی در اتاق‌ها و یا پوشش آن‌ها با پرده‌، انعکاس نور در محیط خانه هایمان بسیار کم است‌، ازین رو تایل آینه فانتزی طرح پنجره برای جبران این کمبود استفاده می‌شود‌. دیوار پشت مبل‌، راهرو‌ها و بالای کنسول و یا میز تلفن یا میز آباژور مکان مناسبی برای نصب تایل پنجره است‌. اگر درخانه از میز خاطرات استفاده می‌کنید‌، این اکسسوری مکمل مناسبی برای آن بخش خانه است‌.  آینه دیواری طرح پنجره از جنس آینه‌های فوق سبک پلکسی گلس ساخته شده و با آینه‌های شیشه‌ای متفاوت است‌. ضخامت این آینه‌ حدود ۳ میلی متر و بسیار سبک می باشد. ویژگی سبک بودن باعث شده تا برای نصب از چسب دوطرفه موجود در بسته محصول استفاده شود که با حرارت سشوار از روی دیوار قابل جابجایی است. این محصول در زمان نصب دارای روکش ضدخش مات است که برای مشاهده انعکاس کامل آینه، پس از نصب باید از روی سطح آینه جدا شود.آینه دیواری طرح پنجره توسط مجموعه ایرانی ((پدیده شاپ)) طراحی و تولید شده و برای نصب دارای سی دی راهنمای نصب و جابجایی بدون صدمه به دیوار است.

 لولای آرتمن دارای طول ۹۰ میلی متر می باشد. ، به دلیل اندازه ایی که ارائه می گردد، می توان از آن هم بعنوان لولای پنجره تک حالته upvc و یا لولای درب upvc استفاده نمود. دارای روکش پلاستیکی بوده و ساختار داخلی آن از جنس گالوانیزه می باشد از بهترین مواد اولیه ساخته شده و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. .

 

ﻋﻤﻠﻜﺮد ﺣﺮارﺗﻲ ﻏﻴﺮ ﻓﻌﺎل ﻳﻚ. ﮔﻨﺒﺪ ﺷﻴﺸﻪ ای. در ﻳﻚ. ﻓﻀﺎی آﻣﻮزﺷﻲ. ،. ﺑﺎ اﺳﺘﻨﺎد از ﺗﺎﺛﻴﺮ ﻣﻮﺛﺮ ﺳﺎﻳﻪ ﺑﺎن ﻫﺎ … در ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ ﺳﺎده ای ﺑﺎ ﺳﺎزه ﻫﺎی ﺳﻨﺘﻲ ﻣﺸﺎﻫﺪه ﻣﻲ ﺷﻮد ﻛﻪ ﺟﺬب ﻧﻮرﺧﻮرﺷﻴﺪ در ﺗﺎﺑﺴﺘﺎن در اﻳﻦ ﮔﻮﻧﻪ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن …. ﺮ ﺑﺮای اﻳﻦ ﻛﺎر ﻻزم داﻧﺴﺘﻪ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺗﺎﺳﻴﺴﺎت ﮔﺮﻣﺎﻳﺶ و ﺳﺮﻣﺎﻳﺸﻲ ﺑﻪ ﻃﻮر دو ﻣﻨﻄﻘﻪ ای و ﺗﻚ ﻣﻨﻄﻘﻪ ای …. ﻣﺘﺮ از ﺑﺎم و از ﺷﻴﺸﻪ ای دو ﺟﺪاره ﺑﺎ ﻗﺎب ﻓﻮﻻدی ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ ….. ﻧﻤﺎﻳﺶ ﺳﺎﻳﻪ ﺑﺎن ﻫﺎی ﺣﻠﻘﻮی ﺑﺎ ﺷﻴﺸﻪ ﻫﺎی ﻛﻢ ﮔﺴﻴﻞ.

بار سرمایش و گرمایش بیش از حد نیاز ساختمان ها بستگی مستقیمی به رفتار حرارتی پوسته ساختمان با محیط خود دارد.در منطقه نیمه کوهپایه ای که ساعات آفتابی به بیش از ۲۸۰۰ ساعت در سال می رسد, نقش پنجره ها و نورگیر های سقفی در بالا رفتن دمای داخل ساختمان ها تعیین کننده است. در ساختمان های آموزشی که بار داخلی ساختمان به واسطه تردد و حضور افراد, تجهیزات آموزشی و اداری بالاست, محدوده آسایش افراد در ماههای تابستان و در ساعات میانی روز تهدید شده و ناراحتی و عدم کارائی افراد را در پی دارد. همچنین در بررسی میدانی از ساختمان های آموزشی مشاهده می شود که اتلاف انرژی در اثر جذب خورشیدی در تابستان بار سرمایش و به واسطه رسانائی سازه نورگیر, در زمستان بار گرمایش را افزایش می دهد. بنابر این, در طول روز نوسانات دمائی در داخل ساختمان از محیط پیرامون پیروی کرده و تنها در ابتدای صبح در محدوده آسایش قرار دارد. نورگیرها در این میان در تامین روشنائی داخلی فضاهای مرکزی این ساختمان ها شناخته شده اند. حال آن که شیشه گذاری در این فضاها باعث جذب خورشیدی بیش از ۷۵ % شده و دمای محیط را بین ۳۸ تا oc46 در تابستان افزایش می دهند. چالش بین تامین نور طبیعی و کنترل جذب خورشید در فضاهای نورگیر داخلی کمترمورد توجه بوده و به کارگیری سامانه های سرمایشی کمک چندانی به تامین شرایط آسایش در فضاهای مجاور نمی کند. در این پژوهش عملکرد حرارتی غیر فعال یک گنبد شیشه ای در یک فضای آموزشی, با استناد از تاثیر موثر سایه بان ها در کاهش دمای داخل, در یک روش تحقیق شبیه سازی مورد بررسی کمی و کیفی قرار داده شده است. سپس میزان تاثیر آن به واسطه تهویه شبانه و جرم حرارتی قابل تعبیه در محل راهروی مرکزی مورد مطالعه قرار گرفته و نتایج با شرایط موجود مقایسه شده است. بررسی های آماری نشان می دهد که طراحی و اعمال اصلاحات غیر فعال در کالبد نورگیرها تا ۳۸ % از بار ساختمان و مصرف انرژی کاسته خواهد شد, اما محدوده آسایش و کارآمدی افراد تغییر نکرده بلکه بهبود می یابد

بخش قابل توجهی از انرژی ساختمان ها صرف گرمایش در زمستان و سرمایش در تابستان میشود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

سایت بت اسپات