نیوفان

قیمت میلگرد کرمان - نیوفان

تیر آهن ۱۴ مجتمع فولاد ناب تبریز ، تیرآهن IPE ، به عنوان اساسی ترین پروفیل ساختمانی میباشد که در ساختمان به صورت ستون ، خرپا ، نعل ، تیر در پوشش سقف ها و پل های لانه زنبوری استفاده می شود . تیرآهن ها در استاندارد های تیرآهن IPE ، تیرآهن INP ، تیرآهن IPB و یا تیرآهن H تولید می گردند .
قیمت جدید میلگرد
به علت نوسانات در بازارآهن در صورت اقدام به خرید, گرفتن تأیید قیمت روز تیرآهن ۱۴ مجتمع فولاد ناب تبریز الزامی می‌باشد. قیمت تیرآهن تحویل کارخانه بصورت کیلویی و تحویل از بنگاه اصفهان بصورت شاخه ای است . طول هر شاخه تیرآهن ۱۴ مجتمع فولاد ناب تبریز ۱۲ متری می باشد . برای تهیه تیرآهن ۱۴ مجتمع فولاد ناب تبریز با نام آوران  در تماس باشید .
قیمت میلگرد

در بازار تیرآهن ۱۴ مجتمع فولاد ناب تبریز ، با نامهای تیرآهن ۱۴ ناب ، تیر ۱۴ناب تبریز ، تیرآهن ۱۴ تبریز و تیرآهن ۱۴ فولاد ناب تبریز هم شناخته می شود .ورق سیاه ۶ فابریک  فولاد مبارکه اصفهان در صنایع برشکاری ، سازه های فلزی ، سازه های فضایی و ساختمانی کاررد دارد . این ورق به حالت فابریک با ضخامت ۶ ،  عرض ۱۵۰۰ و طول  6000  میلی متر می باشد در صنعت به ورقه گرم نورد دیده ( Hot rolled cut lengths) و در بازار به ورق فابریک سیاه شناخته می شود . استاندارد تولید ورق سیاه ۶ میلی متر DIN17100 و با گرید فولادی ST37 تولید می گردد که دارای حداقل استحکام تسلیم ۲۳۵ Mpa ، استحکام کششی ۳۶۰ تا ۵۱۰ Mpa و درصد افزایش طول ۱۲ تا ۱۶ درصد می باشد ,

به علت نوسانات در بازار آهن در صورت اقدام به خرید ، گرفتن تأیید قیمت روز ورق سیاه ۶ فولاد مبارکه اصفهان الزامی می‌باشد. قیمت ورق سیاه ۶ فولاد مبارکه در لیست بصورت کیلویی ارایه می گردد . در بازار ورق سیاه ۶ فابریک فولاد مبارکه اصفهان با نامهای ورق سیاه فابریک فولاد ، ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه ، ورق سیاه  فابریک اصفهان ، ورق فابریک اصفهان و ورق فابریک فولاد اصفهان شناخته می شود .
میلگرد آجدار ۱۲ ذوب آهن اصفهان ، میلگرد A3، به عنوان یک میلگرد آجدار میباشد که تنش جاری آن ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع میباشد و تنش گسیختگی آن برابر ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. تغییر شکل نسبی پلاستیکی آن ۱۴ درصد بوده و بطور کلی میلگردی ترد است و برای ساختمان مناسب میباشد. آج های آن بشکل جناقی (هفت و هشت) میباشد. در مکان هایی که سازه با تغییر شکل مواجه است، این میلگرد مناسب نبوده و عملیات جوشکاری در آن ممنوع میباشد.

به علت نوسانات در بازارآهن در صورت اقدام به خرید, گرفتن تأیید قیمت روزمیلگرد آجدار ۱۲ ذوب آهن اصفهان  الزامی می‌باشد.
قیمت میلگرد در لیست بصورت کیلویی و هر شاخه میلگرد آجدار ۱۲ متری می باشد.
جهت اطلاع از آخرین قیمت روز میلگرد در همه شهرهای ایران ( تهران ، مشهد ، تبریز ،

کاشان ، بناب ، کرمان با شماره موبایل ۰۹۲۱۶۳۰۴۳۷۲ تماس بگیرید .
قیمت روز میلگرد در بازار

قیمت روز میلگرد در سایت نام آوران :

در ادامه به شرح توضیح درباره میلگرد و کاربردهای آن میپردازیم : میلگرد یا آرماتور فولادی است که در بتن برای کمک به  مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. فولادی که به این منظور در سازه‌های بتن آرمه به کار می‌رود به شکل سیم یا میلگرد می‌باشد و فولاد میلگرد نامیده می‌شود. در کشورهای مختلف فولاد میلگرد با استانداردهای متفاوتی تولید می‌شوند و در هر استانداردی طبقه‌بندی مشخصی در ارتباط با خواص مکانیکی فولادها وجود دارد.
میلگرد یا آرماتور یک نوع فولادی جهت کمک به مقاومت در بتن ساختمان ها،برج ها و سایر سازه های بتنی به کار میرود .بر همین اساس قیمت میلگرد کرمان بر حسب نیاز و موارد کاربرد متفاوت است .
قیمت میلگرد در فولادهای مورد استفاده در بتن مسلح شامل میلگرد یا سیم  و یا  شبکه های جوش شده از سیم میباشند میتواند متفاوت باشد .که بر همین اساس باید قیمت روز میلگرد محاسبه و به مشتری ارایه شود . در موارد خاصی ، از فولاد ساختمانی مانند نیمرخ های I شکل ، ناودانی یا قوطی نیز برای مسلح کردن بتن استفاده میشود.

کارخانه های میلگرد در کرمان را میتوان در شهرهای سیرجان و بردسیر استان کرمان یافت کرد.مجتمع فولاد کرمان جز برترین و بزرگترین مجموعه تولید قیمت میلگرد بردسیر کرمان میباشد که در سال ۱۳۶۹ شروع به فعالیت کرده است ،قیمت میلگرد کرمان کارخانه بردسیر شامل نوع A2  و A3 صنایع فولاد کرمان بردسیر میباشد ، این شرکت سهم بسزایی در زمینه  خرید و فروش میلگرد بردسیر کرمان دارد . قیمت میلگرد کرمان همانند سایر محصولات فولادی با افزایش رو به رو بوده است. قیمت میلگرد کرمان با توجه به سایز آن و گرید های A2 و A3 در جدول زیر ارائه شده است.
یکی از دلایلی که سبب تغییر قیمت میلگرد میشود استفاده از میلگرد دارای استانداردهای گوناگونی میباشد که مهندسین ساختمانی به این گونه استانداردها آگاهی دارند . این چند مدل قیمت های این چند مدل میلگرد فولاد(هایی) که در ایران تولید میشود در سه نوع استاندارد تقسیم میشود که میتوان به A-1 و فولاد A-2 و فولاد A-3 تقسیم کرد .
 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

سایت بت اسپات