نیوفان

امنیت داده چیست و چه مزایایی برای شبکه کامپیوتر دارد؟ - نیوفان

امنیت داده چیست؟ امنیت داده در پشتیبانی خدمات شبکه به فرآیند محافظت از داده ها در برابر دسترسی غیرمجاز و خرابی داده ها در طول چرخه عمر آن اشاره دارد. امنیت داده شامل رمزگذاری داده ها، هش کردن، رمزگذاری و شیوه های مدیریت کلید است که از داده ها در همه برنامه ها و پلتفرم ها محافظت می کند.

چرا امنیت داده؟

سازمان‌ها در سراسر جهان سرمایه‌گذاری زیادی روی قابلیت‌های امنیت سایبری فناوری اطلاعات (IT) می‌کنند تا از دارایی‌های حیاتی خود محافظت کنند. خواه یک شرکت نیاز به حفاظت از نام تجاری، سرمایه فکری و اطلاعات مشتری داشته باشد یا کنترل هایی را برای زیرساخت های حیاتی فراهم کند، ابزار تشخیص حادثه و پاسخ به حفاظت از منافع سازمانی دارای سه عنصر مشترک است: افراد، فرآیندها و فناوری.

راه حل های امنیت داده ها

Micro Focus با بیش از ۸۰ حق ثبت اختراع و ۵۱ سال تخصص، رهبری راه حل های امنیت داده ها را به ارمغان می آورد. میکرو فوکوس با رمزگذاری پیشرفته داده ها، رمزگذاری و مدیریت کلید برای محافظت از داده ها در برنامه ها، تراکنش ها، ذخیره سازی و پلتفرم های کلان داده، راه حل های کلان داده، حفاظت از داده های حساس را حتی در پیچیده ترین موارد استفاده آسان می کند.

امنیت داده های ابری

پلتفرم حفاظتی که به شما امکان می دهد همزمان با محافظت از داده ها در برنامه های ابری، به طور ایمن به ابر منتقل شوید.

رمزگذاری داده ها

راه‌حل‌های امنیتی مبتنی بر داده و توکن‌سازی که از داده‌ها در محیط‌های سازمانی، ابری، موبایلی و داده‌های بزرگ محافظت می‌کنند.

ماژول امنیتی سخت افزار

ماژول امنیتی سخت افزاری که از داده های مالی محافظت می کند و الزامات امنیت و انطباق صنعت را برآورده می کند.

مدیریت کلیدی

راه حلی که از داده ها محافظت می کند و انطباق با مقررات صنعت را امکان پذیر می کند.

حفاظت از داده های سازمانی

راه حلی که یک رویکرد داده محور سرتاسر برای حفاظت از داده های سازمانی ارائه می دهد.

امنیت پرداخت ها

Solution رمزگذاری کامل نقطه به نقطه و رمزگذاری برای تراکنش‌های پرداخت خرده‌فروشی را فراهم می‌کند و امکان کاهش دامنه PCI را فراهم می‌کند.

حفاظت از داده های Big Data، Hadoop و IofT

راه حلی که از داده های حساس در دریاچه داده محافظت می کند – از جمله Hadoop، Teradata، Micro Focus Vertica و دیگر پلتفرم های Big Data.

امنیت اپلیکیشن موبایل

محافظت از داده‌های حساس در برنامه‌های تلفن همراه بومی در حالی که از داده‌های سرتاسر محافظت می‌کند.

امنیت مرورگر وب

از داده‌های حساس گرفته شده در مرورگر، از زمانی که مشتری اطلاعات دارنده کارت یا شخصی را وارد می‌کند، محافظت می‌کند و از طریق اکوسیستم تا مقصد مورد اعتماد میزبان محافظت می‌کند.

امنیت ایمیل

راه حلی که رمزگذاری سرتاسری را برای ایمیل و پیام‌های تلفن همراه فراهم می‌کند و اطلاعات شناسایی شخصی و اطلاعات سلامت شخصی را ایمن و خصوصی نگه می‌دارد.

امنیت سایبری چیست؟

امنیت سایبری اصطلاحی جامع در مجموعه پشتیبانی شبکه برای فناوری‌ها و شیوه‌های خوبی است که یک سازمان برای محافظت از سرورها، سیستم‌ها، شبکه‌ها، دستگاه‌ها، برنامه‌ها و داده‌های خود در برابر حملات سایبری ایجاد می‌کند. از یکپارچگی سیستم‌های متصل به اینترنت، سخت‌افزار، نرم‌افزار و داده‌های رایانه در برابر حملات سایبری محافظت می‌کند. بدون برنامه امنیتی، هکرها می توانند به سیستم رایانه شما دسترسی پیدا کنند و از اطلاعات شخصی شما، اطلاعات مشتری، اطلاعات تجاری شما و موارد دیگر سوء استفاده کنند. در طول سال‌ها، اصطلاح امنیت سایبری تا جایی مطرح شده است که تقریباً مترادف با اصطلاحاتی مانند امنیت فناوری اطلاعات یا امنیت اطلاعات است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

سایت بت اسپات